Vrijheidstraat 2, 4941 DX Raamsdonksveer, Nederland
Begindatum:
3 feb 2025Einddatum:
1 mei 2025Uren per week:
36Publicatiedatum:
22 jan 2025Omschrijving van de opdracht
De kandidaat die wij zoeken kan op strategisch en tactisch niveau sturing geven aan uitdagende projecten. Hij/zij gaat aan de slag als projectleider van de complexere projecten binnen de gemeente, waarbij deze projectleider ook inhoudelijke kennis inbrengt. Hierbij zijn de kernbegrippen professioneel en zakelijk contact, netwerkgericht werken, tactisch en effectief handelen. Dit doet de kandidaat door nauw samen te werken met verschillende programmamanagers, beleidsmedewerkers en bestuurders. Ook is deze projectleider in staat om zowel met initiatiefnemers, burgers en belangverenigingen in gesprek te gaan zonder het maatschappelijke belang uit het oog te verliezen.
Belangrijk is dat diegene flexibel denkt en werkt, de opgave centraal stelt, anderen vooruit helpt en ervoor zorgt dat er resultaten geboekt worden.
De kandidaat geeft sturing aan diverse (complexe) ruimtelijke projecten, variërend van woningbouwontwikkeling, naar bedrijfsverplaatsingen, gebiedstransformaties tot gebiedsvisies;
De kandidaat onderhandelt, draagt zorg voor het opstellen van projectdefinities, planningen, projectrapportages en bestuurlijke afwegingskaders;
Vanaf de initiatieffase tot en met de fase van realisatie stuur je op de beheersuitgangspunten: geld, organisatie, kwaliteit, informatie en tijd;
Kandidaat anticipeert op ontwikkelingen in de verschillende projectfases en neemt tijdig maatregelen als prestatieafspraken dreigen niet te worden gehaald;
Kandidaat vertegenwoordigt de gemeente bij projecten van derden en behartigt daarbij de gemeentelijke belangen;
Kandidaat adviseert collega’s en het bestuur - gevraagd en ongevraagd- over vraagstukken op het gebied van ruimtelijke ontwikkelingen.
Eisen
U bent akkoord met de actuele versie van de inhuurvoorwaarden van Flex West-Brabant, welke te vinden zijn op de homepage (voorafgaand aan het inloggen) van Flex West-Brabant. We wijzen hierbij nog expliciet op de all-in tariefstelling wat betreft reiskosten woon-werk verkeer en de verrekening van de fee kosten
Om bij de gemeente Geertruidenberg te komen werken, stellen wij een verklaring omtrent gedrag verplicht. U levert een VOG aan met screeningsproel 11, 12, 41, 43 (via uw leverancier). Deze kunt u (via uw leverancier) eenmalig declareren.
Voor de inzet van zzp’ers heeft de gemeente Geertruidenberg een contract met Haert (onderdeel van Driessen). Zij verzorgen voor ons het zzp- contractmanagement. Haert gaat namens de gemeente Geertruidenberg het contract met u aan. U gaat als zzp’er uw uren schrijven in Flex West-Brabant, maar uw factuur stuurt u naar Haert. Met uw inschrijving verklaart u akkoord te zijn met het zzp-contractmanagement via Haert.
De inhuur wordt gebaseerd op het in de uitvraag opgegeven aantal uren per week. Gedurende de inhuurperiode kunnen omstandigheden wijzigen, waardoor een ander aantal uren per week gewenst is. Indien deze situatie zich voordoet, worden in onderling overleg en in alle redelijkheid en billijkheid afspraken gemaakt over wijziging van het aantal uren per week. Met uw inschrijving verklaart u zich hiermee akkoord.
Wensen
Uw kandidaat heeft bij voorkeur een afgeronde HBO opleiding in de richting van projectleider of beleidsmedewerker. Dit moet blijken uit het cv en op verzoek moet uw kandidaat het geldige diploma hiervan kunnen tonen.
Daarnaast heeft de kandidaat aantoonbare ervaring in het coördineren van (complexe) ruimtelijke projecten;
Kandidaat heeft kennis en/of ervaring met projectmatig werken.
Kandidaat is in staat om sturing te geven aan het tot stand komen van gemeentelijke instrumenten onder de omgevingswet;
Uw kandidaat beschikt over onderstaande competenties. Dit kan worden getoetst in een persoonlijk gesprek.
Kandidaat is in staat om sturing te geven aan het tot stand komen van gemeentelijke instrumenten onder de omgevingswet;
Kandidaat heeft kennis en/of ervaring met programmatisch werken;
Kandidaat is uitstekend in staat om beleidsoverstijgend en integraal te denken;
Kandidaat vindt het het een uitdaging om kennis en ervaring over te dragen aan collega’s;
Kandidaat is overtuigend op basis van je kennis en kunde;
Kandidaat is een inhoudelijke gesprekspartner voor onze burgers, samenwerkingspartners, collega’s en gemeentebestuur;