Burgemeester van Heusdenweg 10-A, 8881 EB West-Terschelling, Nederland
Begindatum:
1 mrt 2025Einddatum:
31 aug 2025Uren per week:
32 - 36Publicatiedatum:
5 feb 2025Opdracht omschrijving
Werken op Terschelling. Iets voor jou?
Gemeente Terschelling, één van de Waddeneilanden met een unieke mogelijkheid om te werken. Wij bestaan uit een binnen- en buitendienst, VMBO ’t Schylger Jouw, drie openbare basisscholen, museum ’t Behouden Huys en het Centrum voor Natuur & Landschap.
Voor ons team Beleid zijn wij op zoek naar een ervaren Beleidsmedewerker Fysieke Leefomgeving (FLO)
De opdracht
Als ervaren Beleidsmedewerker FLO met een nadruk op ruimtelijke ordening maak je ruimtelijke plannen, beoordeel je ruimtelijke onderbouwingen en geef je leiding aan en/ of neem je deel aan projectgroepen.
Je neemt deel aan onze omgevingstafel waar we integraal ruimtelijke initiatieven bespreken en proberen op een uitnodigende manier initiatiefnemers te helpen om hun plannen te realiseren. We zijn volop bezig met de voorbereiding van een omgevingsplan.
Daarnaast werk je aan complexere ruimtelijke plannen (denk aan projecten op het gebied van stikstof, bouwprojecten, transformatie bestemming gebouwen). Je beoordeelt ruimtelijke onderbouwingen en behandelt inspraakreacties en zienswijzen. Als expert in jouw vakgebied geef je advies binnen verschillende projecten. Deze worden uiteindelijk voorgelegd aan B en W en de gemeenteraad.
De collega’s in het team leren graag van jouw eerder opgedane FLO- kennis en -ervaring.
Vanwege de wet DBA: ZZP-ers kunnen geen kandidaat zijn voor deze opdracht.
Verantwoordelijkheden
Wij verwachten van jou
De Beleidsmedewerker FLO met een nadruk op ruimtelijke ordening
Schrijft ruimtelijke plannen
Is senior op het gebied van ruimtelijke ordening en planologie
Beoordeelt ruimtelijke onderbouwingen
Geeft leiding aan en/ of neemt deel aan projectgroepen
Motiveert anderen om deel te nemen aan projecten of bij te dragen aan dossiers
Is proactief in de samenwerking met collega's
Ziet en betrekt collega’s vanuit gezamenlijke verantwoordelijkheid
Beschikbaarheid
De kandidaat is inzetbaar vanaf ten minste 1 maart 2025 tot en met 31 augustus 2025 voor 24 tot 36 uur per week. Deze inhuuropdracht kan optioneel worden verlengd. De startdatum is onder voorbehoud van een tijdige afronding van de Offerteprocedure. Dit kan ook betekenen dat de startdatum van de opdracht zal moeten worden opgeschoven. Aan de vermelde startdatum in de Offerteaanvraag kunnen zodoende geen rechten worden ontleend. Deze functie wordt ook als vacature uitgezet voor structurele inzet. Een optie tot verlenging hangt mede samen met de uitkomsten hiervan. Deze uitvraag is nadrukkelijk níet voor (inhuur van) zzp-ers. Gesprekken voor kennismaking/sollicitatie zijn vooralsnog gepland op 25 februari 2025.
Eisen
U voegt een cv van maximaal 3 pagina's A4 toe.
Minimaal 5 jaar ervaring met/in een opdracht/functie gericht op de omgevingswet met daarbij (bijv.) kennis op het gebied van ruimtelijke ordening en planologie, bestuurskunde, rechten; Benoem en beschrijf concreet (geen abstracte termen) opdrachten/projecten in uw toelichting, waaruit blijkt dat u aan deze eis van minimaal 5 jaar voldoet. Graag specifiek de naam van de organisatie(s) en uw verantwoordelijkheid in de rol per organisatie benoemen.
Relevante HBO opleiding Benoem de naam van het opleidingsinstituut, de plaats, de afstudeerrichting en het afstudeerjaar.
Minimaal 5 jaar ervaring met RO / Planologie Benoem en beschrijf concreet (geen abstracte termen) opdrachten/projecten in uw toelichting, waaruit blijkt dat u aan deze eis van minimaal 5 jaar voldoet. Graag specifiek de naam van de organisatie(s) en uw verantwoordelijkheid in de rol per organisatie benoemen.
Betrokkene is in loondienst van Bieder
Betrokkene heeft ervaring met het omzetten van wensen vanuit beslissers in beleid
Wensen
Externe heeft aantoonbaar ervaring met het overbrengen van complexe procedures naar inwoners en ondernemers. Externe heeft de gevraagde ervaring (200 punten) Externe heeft de gevraagde ervaring deels (100 punten) Externe heeft niet de gevraagd opleiding (0 punten) (25%)
Externe heeft 5 jaar ervaring in het verbinden van verschillende partijen zoals eerder in de tekst opgenomen. Externe heeft aantoonbare ervaring zoals omschreven (200 punten) Externe heeft 1 tot 2 jaar aantoonbare ervaring zoals omschreven (100 punten) Externe heeft geen aantoonbare ervaring zoals omschreven (0 punten) (25%)
Externe heeft 3 jaar aantoonbare ervaring binnen een overheidsorganisatie. Externe heeft de gevraagde ervaring (200 punten) Externe heeft de gevraagde ervaring 3 of 4 jaar (100 punten) (25%)
Betrokkene heeft ervaring met digitale ruimtelijke planning en bij behorende tools. Externe heeft aantoonbare ervaring zoals omschreven (200 punten) Externe heeft 1 tot 2 jaar aantoonbare ervaring zoals omschreven (100 punten) Externe heeft geen aantoonbare ervaring zoals omschreven (0 punten) (25%)