Jeugd, Zorg en Diversiteit - Adviseur Monitoring en Datasturing

Amstel 1, 1011 PN Amsterdam, Nederland

Sluit over 6 dagen
Geen maximum 24-36 Noord-Holland

Begindatum:

24 feb 2025

Einddatum:

31 mei 2025

Uren per week:

24-36

Publicatiedatum:

1 feb 2025
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst
Kijkende naar de inhoud van deze opdracht en de wet DBA, kan je deze opdracht alleen uitvoeren als je in loondienst bent. Je kunt ervoor kiezen om bij ons in loondienst te gaan om deze opdracht uit te voeren of via een extern advies- of detacheringsbureau (met akkoord van jouw huidige werkgever). Wij maken voor de betaling van facturen van advies- en detacheringsbureaus gebruik van een G-rekening.
Wil jij ook deze opdracht direct via ons uitvoeren?
Dit is mogelijk! Wij bieden je een projectovereenkomst aan, waardoor je de opdracht in loondienst bij Opdracht Overheid kunt uitvoeren. Bereken hieronder jouw bruto maandsalaris.
Wat zijn de voordelen?
Rekentool
Voor welk uurtarief mogen wij jou aanbieden?
Hoeveel uur per week wil je werken?
Opdracht alleen mogelijk voor professionals in loondienst

Opdrachtomschrijving
Als projectmanager houd je je bezig met het tegengaan van polarisatie onder Amsterdamse jongeren. Je staat hiervoor in nauw contact met jongeren en jongerenwerkorganisaties in de stad. je brengt de behoeften in de stad in kaart en maakt een analyse om te kijken wat er nodig is. Je ontwikkelt trainingen, workshops en intervisies. Je zorgt er ook voor dat de taken die je uitvoert worden gemonitord, geëvalueerd en doorontwikkeld, waarbij je tegelijkertijd zorgt voor ontwikkeling van het stedelijk netwerk. Dit doe je in samenspraak met jongerenwerkorganisaties, jongeren, gemeentelijke medewerkers en andere stakeholders in het veld. Er zijn versnipperde acties die worden ondernomen door verschillende partijen, die de opdrachtnemer in kaart moet brengen om zo de partijen dichter bij elkaar te brengen.

Concrete resultaten die je tijdens de opdracht dient op te leveren, met bijbehorende data:
- Een behoeftenrapport vanuit de jongerenwerkorganisaties en jongeren in Amsterdam. Opleverdatum op 01-04-2025.
- Ontwikkeling training, workshop en intervisie in samenspraak met SVJA. Opleverdatum op 01-04-2025.
- Interventies opstellen en implementeren. Opleverdatum op 30-06-2025.
- Evaluatierapport van uitgevoerde interventies. Opleverdatum op 30-06-2025.
- Stedelijke conferentie over polarisatie en inclusie organiseren. Opleverdatum op 30-06-2025.

Werkzaamheden
Taken:
- Inventarisatie en behoeftenanalyse stakeholders
- Versterken samenwerking en communicatie
- Ondersteuning en professionalisering SVJA door trainingen te ontwikkelen, workshops te faciliteren en intervisies op te zetten
- Implementatie interventies
- Monitoring en evaluatie
- Netwerkontwikkeling
- Kennisdeling en innovatie

Gemeentelijke organisatie
De gemeentelijke organisatie bestaat uit 5 clusters, een bestuurs- en concernstaf, 7 stadsdelen en 1 stadsgebied. De stadsdelen besturen samen met de gemeenteraad, burgemeester en wethouders de stad Amsterdam. De 5 clusters zijn: Ruimte en Economie, Sociaal, Stadbeheer, Bedrijfsvoering, Digitalisering, Innovatie en Informatie. De clusters hebben expertise op een specifiek terrein, zoals sport, jeugd of parkeren. Zij werken beleid uit tot stadsbrede kaders waarbinnen de stadsdelen het uitvoerende werk kunnen doen. Ook bieden zij directe ondersteuning aan bewoners die dit nodig hebben, bijvoorbeeld op het gebied van participatie of werk. De stadsdelen houden zich onder andere bezig met de inrichting van straten en pleinen, groen en parken en welzijnswerk in de buurt. Ze zorgen ervoor dat wat ze doen, past bij de behoeften in hun stadsdeel en bij het beleid voor de hele stad. Meer informatie over de gemeentelijke organisatie is te vinden op: https://www.amsterdam.nl/.

De opdrachtgever(s)
Binnen de afdeling Jeugd houdt team Preventie zich bezig met preventief beleid, om jongeren kansrijk, veilig en gezond op te laten groeien in Amsterdam. Dit doen we door middel van onder andere jongerenwerk, veiligheid, opvoedkundige ondersteuning en andere wijzen om jongeren te behoeden voor bijvoorbeeld multi problematiek, of te ondersteunen wanneer er problematiek aan het licht komt. Het team bestaat uit +- 15 personen.

Kennis

  • Eis - CV toevoegen
    U voegt het cv toe van de kandidaat. Het cv is opgesteld in het Nederlands en is maximaal 5 A4 groot.
    Als een cv meer dan 5 A4 omvat worden alleen de eerste 5 A4 meegenomen in de beoordeling.
    Het cv dient enkel en alleen ter verificatie van de bij de eisen en wensen gegeven antwoorden.
    Als het cv niet overeenkomt met de door u gegeven antwoorden kan de gemeente Amsterdam besluiten uw offerte af te wijzen.

  • Eis - Toevoegen motivatie
    Geef in maximaal 1 A4 aan waarom uw kandidaat de meest geschikte is voor deze opdracht.

    Uw motivatie zal worden besproken tijdens het interview, indien de kandidaat hiervoor wordt uitgenodigd.

Werkervaring

  • Eis - Werkervaring
    De aangeboden kandidaat heeft minimaal zes (6) jaar ervaring met het werken binnen gemeentelijke organisaties.

  • Eis - Werkervaring
    De aangeboden kandidaat heeft minimaal vijf (5) jaar ervaring met het werken met jongerenwerkorganisaties.

  • Eis - Werkervaring
    De aangeboden kandidaat heeft minimaal vijf (5) jaar ervaring als Project-/Programmaleider of opdrachtnemer op het gebied van Jeugd, Jongerenwerk of Welzijn.

  • Eis - Werkervaring
    De aangeboden kandidaat heeft minimaal drie (3) jaar ervaring met bestuurlijke advisering.

  • Wens - Werkervaring
    De aangeboden kandidaat heeft een gedegen netwerk in Amsterdam, bestaande uit gemeentelijke medewerkers op het gebied van jongerenwerk.

  • Wens - Werkervaring
    De aangeboden kandidaat heeft een gedegen netwerk in Amsterdam, bestaande uit jongerenwerkorganisaties in Amsterdam.

Meer informatie
Hieronder vind je meer informatie over het aanmeldproces en antwoorden op veelgestelde vragen. Niet gevonden wat je zoekt? Neem dan contact op met Susan Peschier via 06 43 36 34 42 / susan.peschier@kbenp.nl.
Help
Contact
Help
Hoe werkt het?
Veelgestelde vragen
Wil je even sparren met een van onze adviseurs?
Neem contact op met onze opdracht adviseur over de opdracht. Je kunt natuurlijk ook contact opnemen via de contact pagina.
Opdracht Adviseur Susan Peschier
Susan Peschier
Opdracht Adviseur