Park 1, 4921 BV Made, Nederland
Begindatum:
14 okt 2024Einddatum:
4 apr 2025Uren per week:
24Publicatiedatum:
11 sept 2024Type inzet
De wet Deregulering Beoordeling Arbeidsrelaties (DBA) reguleert de inzet van zzp’ers. Vanwege de aard en inhoud van de opdracht is het niet mogelijk hierop een zzp’er te laten starten. Geïnteresseerde kandidaten kunnen zich uitsluitend in loondienst laten detacheren via een bureau. Doorleenconstructies (met een modelovereenkomst) zijn daarbij niet toegestaan. Met uw inschrijving verklaart u dat uw kandidaat in loondienst gedetacheerd wordt.
Communicatieadviseur Gemeente Drimmelen
24 uur per week
Omschrijving van de opdracht
Je adviseert gevraagd en ongevraagd het college van burgemeester en wethouders. Je bewaakt mede het gemeentelijk communicatiebeleid en draagt hier in sterke mate bij aan het door ontwikkelen en uitvoeren ervan. Ook de gemeentelijke organisatie voorzie je ongevraagd en gevraagd van communicatieadvies. Verder treedt je zelfstandig op als woordvoerder.
Je hebt plezier in je werk en straalt dat uit met een positieve blik op de organisatie en omgeving. Je bent een uitstekende netwerker en kunt snel schakelen. Dat laat je ook zien in je werk als adviseur voor de grote diversiteit aan onderwerpen die je in behandeling hebt. Je kijkt hierbij over cluster- en afdelingsgrenzen heen om tot de beste oplossing voor onze inwoners te komen. Als adviseur benoem en bereik je doelen vanuit overtuiging, niet vanuit hiërarchie.
Taken
Advisering college van B&W
Strategische en praktische projectcommunicatie
Mede bewaken van het gemeentelijk communicatiebeleid, waarbij je in sterke mate bijdraagt aan het door ontwikkelen en uitvoeren ervan
Gemeentelijke organisaties voorzie je gevraagd en ongevraagd van communicatieadvies
Je treedt zelfstandig op als woordvoerder
Ervaring/opleiding:
Minimaal een afgeronde HBO opleiding in de richting van communicatie (of andere relevante richting)
Minimaal 3 jaar ervaring met gemeentelijke overheidscommunicatie