Begindatum:
12 mei 2025Einddatum:
31 dec 2025Uren per week:
36Publicatiedatum:
24 apr 2025Opdrachtomschrijving
Momenteel kamt werkatelier Burgerzaken met achterstanden rond adresonderzoeken. Twee nieuwe collega’s pakken dit nu op. Eén van deze collega’s is op korte termijn afwezig wegens verlof.
Aangezien beide collega’s redelijk nieuw in het vak zijn volgen zij het huidig omschreven werkproces en werkinstructie. Door de frisse blik blijkt deze niet optimaal te zijn. Daarnaast zijn er geen afspraken gemaakt over hoe om te gaan met huisbezoeken. Daarvoor loopt momenteel wel een pilot met de BOA’s. De uitkomsten hiervan en afspraken met andere collega’s die ‘buiten’ lopen, moeten vastgelegd worden in de werkinstructie.
Uiteraard is het de bedoeling dat aan het eind van de opdracht de achterstanden weg zijn en nieuwe terugmeldingen door de collega’s binnen werkatelier burgerzaken eigenstandig opgepakt kunnen worden.
Te behalen resultaat op het einde van de opdracht:
Achterstanden in adresonderzoek zijn weg, een terugmelding kan binnen 7 dagen worden opgepakt;
Er is een nieuwe procesbeschrijving en werkinstructie voor de uitvoering van adresonderzoeken waarin mede duidelijk is beschreven hoe omgegaan wordt met ketenpartners en de inzet van ‘buitendienst’;
De nieuwe collega’s binnen burgerzaken zijn vaardig in het uitvoeren van adresonderzoeken. Ze werken adresonderzoeken af volgens de procedure, weten wanneer ze af kunnen wijken van het standaardproces en doen dit daadwerkelijk.
Tussentijdse evaluatie:
Maandelijks worden de achterstanden gemonitord, wat is termijn van de oudste terugmelding;
a. Na afronding van het werkproces;
b. Na de gemaakte afspraken met collega’s voor de buitendienstinzet;
c. Na afronding van de werkinstructies;
a. Na het voorstel voor de coaching
b. 2-wekelijks gedurende de coaching
Je maakt onderdeel uit van het team en kunt aanwijzingen en instructies krijgen over de wijze waarop de werkzaamheden moeten worden uitgevoerd.
Kandidaat omschrijving
De beoogde kandidaat heeft ruime ervaring met het doen van adresonderzoeken, is in staat om hier goede processen en werkinstructies voor te maken en kan de huidige collega’s coachen.
De kandidaat is bij u in loondienst en/of is geen schijnzelfstandige in het kader van de wet DBA. U geeft gemotiveerd aan in uw inschrijving dat hieraan wordt voldaan. Het is ook mogelijk om de opdracht uit te laten voeren door meerdere personen met een eigen vak specialisme op de drie onderdelen.
Kandidaat zorgt zelf voor laptop en telefoon en heeft een VOG die niet ouder is dan 2 maanden.
Eisen
Werk- en denkniveau: HBO
Gerichte werkervaring: Kennis van Centric Burgerzaken / key2Burgerzaken
Gunningscriteria
Kandidaat heeft aantoonbaar voor een aantal gemeenten processen en/of werkinstructies beschreven waarmee gewerkt wordt binnen deze gemeente.
Weging: 25 %
Kandidaat heeft voor een periode langer dan 1 maand bij de een gemeente adresonderzoeken uitgevoerd.
Weging: 20 %
Bij deze opdracht worden na de eerste selectieronde met een aantal partijen interviews afgenomen. Deze wegen mee in de uiteindelijke beoordeling. Deze interviews worden beoordeeld volgens de hieronder aangegeven criteria.
In het gesprek wordt verder ingegaan op de functie eisen en gunningscriteria.
Weging: 25 %
Aanvullende informatie
De gesprekken worden gevoerd op donderdag 8 mei tussen 16.00 uur en 18.00 uur.
Het zou fijn zijn als je hier rekening mee wil houden.
Toelichting op rooster: Naar eigen inzicht. Er kan van maandag tot en met vrijdag aan de opdracht gewerkt worden.