Begindatum:
1 nov 2024Einddatum:
31 okt 2025Uren per week:
36Publicatiedatum:
22 aug 2024Type inzet
Wij richten ons met deze aanvraag tot álle potentiële aanbieders/inschrijvers; zowel aanbieders die een kandidaat offreren, als ZZP'ers die zichzelf offreren.
Voor deze opdracht is een BO screening van toepassing. Een positief besluit is een vereiste voor het uitvoeren van deze opdracht.
Opdracht omschrijving
De Politieacademie is in 2017 onderdeel geworden van de Nationale Politie. Bij deze inbedding is afgesproken dat de ICT-infrastructuur van de Politieacademie uitgefaseerd wordt en dat de Politieacademie gebruik gaat maken van de ICT-infrastructuur van de politie. De afgelopen jaren is al veel gerealiseerd, maar de laatste onderdelen zijn het meest complex en hebben de meeste impact op de medewerkers en studenten van de Politieacademie. Voor het coördineren en realiseren van de businessimplementatie zoekt de Politieacademie een businessprojectleider die zowel de taal van ICT als die van het onderwijs spreekt.
Doelstelling
De implementatie binnen de Politieacademie kent meerdere onderdelen:
Het omwisselen van laptops, desktops en iPads van 1400 medewerkers van de Politieacademie.
Het migreren van alle mappen en bestanden van de Politieacademie.
Het uitfaseren van Politieacademie-accounts en het in gebruik nemen van nieuwe inlogaccounts.
Het uitfaseren van Politieacademie-applicaties en het in gebruik nemen van politieapplicaties.
Voor deze onderdelen is een volledig ICT-project ingericht, dat al langere tijd aan het werk is. Binnenkort wordt gestart met de daadwerkelijke businessimplementatie. Voor deze implementatie zoeken we een projectleider die maximaal in verbinding staat met de teams binnen de Politieacademie, hun wensen kent, en in opdracht en samenwerking met de Senior Product Owner van de Politieacademie de implementatie coördineert en realiseert.
Verantwoordelijkheden
De projectleider werkt het bestaande conceptplan van aanpak voor de implementatie verder uit in afstemming met de verschillende sectoren en teams binnen de Politieacademie en stemt dit af met de ICT-projectteams.
De projectleider vormt een implementatieteam en realiseert samen met dit team de communicatie naar alle medewerkers, zorgt voor just-in-time ondersteuning en professionalisering.
De projectleider organiseert gebruikerstesten en haalt feedback van gebruikers op waar nodig.
De projectleider stemt met de projectleider van de technische teams af ten aanzien van samenhang en afhankelijkheden.
Contacten
(Senior) Productowners van de Politieacademie
ICT projectteams
Vertegenwoordigers van sectoren en teams binnen de Politieacademie
Opleiding
Eis:
De kandidaat is in het bezit van een erkend, volwaardig en volledig afgerond diploma op minimaal HBO niveau
Professionele kennis en werkervaring
Eisen:
De kandidaat heeft minimaal 3 jaar werkervaring met businessimplementatie van ICT projecten.
De kandidaat heeft minimaal 3 jaar werkervaring als projectleider in veranderkundige ICT trajecten.
Wensen:
De kandidaat heeft aantoonbare werkervaring met inhoudelijke aansturing van complexe projecten en processen in een politiek-bestuurlijke context.
De kandidaat heeft werkervaring met ICT implementaties met een doelgroep van c.a. 1500 medewerkers
De kandidaat heeft aantoonbare werkervaring met de implementatie van ICT projecten in een onderwijsinstelling (doelgroep studenten en docenten)
Competenties
Probleem analyse
Organisatiesensitiviteit
Overtuigingskracht
Initiatief
Klantgerichtheid
Netwerkvaardigheid
Mondelinge- en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid
Beschikbaarheid
De Externe is inzetbaar vanaf 01-11-2024 (of indien mogelijk zoveel eerder als de screening akkoord is) tot en met 31-10-2025 voor 36 uur per week. Het contract kan door de Opdrachtgever optioneel worden verlengd. Dit zoals wordt aangegeven in het profiel. De startdatum is onder voorbehoud van een tijdige afronding van het kandidaten onderzoek. Dit kan ook betekenen dat de startdatum van de Opdracht zal moeten worden opgeschoven. Aan de vermelde startdatum in de aanvraag kunnen zodoende geen rechten worden ontleend.
Eisen
Maximaal: € 110,00 - Inclusief alle kosten, exclusief BTW.
Eis 1. Onder een cv verstaan wij een overzicht van de werkervaring van de Externe. Dit in het Nederlands gesteld in PDF-formaat, van maximaal 7 pagina's A4. U dient gebruik te maken van het bijgevoegde template. Maakt u geen gebruik van bijgevoegd template zal uw bieding terzijde worden gelegd. Sjabloon : CV template 1.9.doc
Eis 2 De kandidaat is in het bezit van een erkend, volwaardig en volledig afgerond diploma op minimaal HBO niveau Dit is een eis en moet duidelijk blijken uit het CV van de kandidaat. De kandidaat dient voor het verificatiegesprek het bewijsmiddel te kunnen overleggen. Wanneer blijkt dat de kandidaat niet over het gevraagde diploma beschikt, zal dit leiden tot uitsluiting van de aanvraag.
Eis 3. De kandidaat heeft minimaal 3 jaar werkervaring met businessimplementatie van ICT projecten. Benoem het nummer van deze eis expliciet in het CV bij de werkzaamheden. Geef een beschrijving in het CV waar deze ervaring uit blijkt, benoem de naam van de opdrachtgever(s) en de perioden (mm-jjjj t/m mm-jjjj).
Eis 4. De kandidaat heeft minimaal 3 jaar werkervaring als projectleider in veranderkundige ICT trajecten. Benoem het nummer van deze eis expliciet in het CV bij de werkzaamheden. Geef een beschrijving in het CV waar deze ervaring uit blijkt, benoem de naam van de opdrachtgever(s) en de perioden (mm-jjjj t/m mm-jjjj).
Eis 5. Vereiste competenties/vaardigheden: Probleem analyse: Signaleert problemen, zoekt en herkent belangrijke informatie, rafelt vraagstukken uiteen en legt verbanden tussen gegevens. Organisatiesensitiviteit: Speelt in op interne politiek en is alert op veranderingen binnen de organisatie. Onderkent de invloed en de gevolgen van eigen beslissingen of activiteiten op de andere organisatieonderdelen. Overtuigingskracht: Toont gedrag dat er op is gericht om anderen te overtuigen van een bepaald standpunt en instemming te krijgen met bepaalde plannen of ideeën. Initiatief: Signaleert kansen. Handelt ernaar en durft daarbij risico’s te nemen om uiteindelijk een bepaald herkenbaar voordeel voor de organisatie te behalen. Begint liever uit zichzelf dan passief af te wachten. Klantgerichtheid: Herkent en onderzoekt de wensen en behoeften van anderen en speelt daarop in. Netwerkvaardigheid: Ontwikkelt en onderhoudt relaties, allianties en coalities buiten de eigen organisatie en benut deze voor het verkrijgen van informatie, steun en medewerking. Mondelinge- en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid: Maakt feiten, meningen en ideeën aan anderen in begrijpelijk Nederlandse taal mondeling en schriftelijk duidelijk. Bovenstaande competenties, gevraagde werk -en denkniveau en/of vaardigheden hoeven niet in het CV te worden benoemd/uitgeschreven maar dienen middels concrete voorbeelden duidelijk aangetoond te worden tijdens het verificatiegesprek. Wanneer blijkt dat de kandidaat niet over de gevraagde competenties beschikt, zal dit leiden tot het terzijde leggen van de bieding.
Wensen
Wens 1. De kandidaat heeft aantoonbare werkervaring met inhoudelijke aansturing van complexe projecten en processen in een politiek-bestuurlijke context. Motiveer de rol van de kandidaat, geef in de toelichting aan hoeveel maanden ervaring met bovenstaande is opgedaan en geef een inhoudelijke situatieschets waaruit deze werkervaring blijkt. De toelichting is beknopt, to the point en mag daar waar nodig puntsgewijs. Middels deze toelichting zal de mate van bekwaamheid beoordeeld worden d.m.v. een puntenverdeling. Tevens zal een inhoudelijke verificatie van dit criterium in de interviewfase plaatsvinden. Alleen een verwijzing naar het CV of een algemene motivatie is niet voldoende en zal geen punten genereren. Puntenverdeling: 0/5= Onvoldoende t.a.v. de overige aanbiedingen 1/5= Matig t.a.v. de overige aanbiedingen 2/5= Voldoende t.a.v. de overige aanbiedingen 3/5= Ruim voldoende t.a.v. de overige aanbiedingen 4/5= Goed t.a.v. de overige aanbiedingen 5/5= Uitstekend t.a.v. de overige aanbiedingen (40%)
Wens 2. De kandidaat heeft werkervaring met ICT implementaties met een doelgroep van c.a. 1500 medewerkers. Motiveer de rol van de kandidaat, geef in de toelichting aan hoeveel maanden ervaring met bovenstaande is opgedaan en geef een inhoudelijke situatieschets waaruit deze werkervaring blijkt. De toelichting is beknopt, to the point en mag daar waar nodig puntsgewijs. Middels deze toelichting zal de mate van bekwaamheid beoordeeld worden d.m.v. een puntenverdeling. Tevens zal een inhoudelijke verificatie van dit criterium in de interviewfase plaatsvinden. Alleen een verwijzing naar het CV of een algemene motivatie is niet voldoende en zal geen punten genereren. Puntenverdeling: 0/5= Onvoldoende t.a.v. de overige aanbiedingen 1/5= Matig t.a.v. de overige aanbiedingen 2/5= Voldoende t.a.v. de overige aanbiedingen 3/5= Ruim voldoende t.a.v. de overige aanbiedingen 4/5= Goed t.a.v. de overige aanbiedingen 5/5= Uitstekend t.a.v. de overige aanbiedingen (30%)
Wens 3. De kandidaat heeft aantoonbare werkervaring met de implementatie van ICT projecten in een onderwijsinstelling (doelgroep studenten en docenten) Puntenverdeling: Motiveer de rol van de kandidaat, geef in de toelichting aan hoeveel maanden ervaring met bovenstaande is opgedaan en geef een inhoudelijke situatieschets waaruit deze werkervaring blijkt. De toelichting is beknopt, to the point en mag daar waar nodig puntsgewijs. Middels deze toelichting zal de mate van bekwaamheid beoordeeld worden d.m.v. een puntenverdeling. Tevens zal een inhoudelijke verificatie van dit criterium in de interviewfase plaatsvinden. Alleen een verwijzing naar het CV of een algemene motivatie is niet voldoende en zal geen punten genereren. Puntenverdeling: 0/5= Onvoldoende t.a.v. de overige aanbiedingen 1/5= Matig t.a.v. de overige aanbiedingen 2/5= Voldoende t.a.v. de overige aanbiedingen 3/5= Ruim voldoende t.a.v. de overige aanbiedingen 4/5= Goed t.a.v. de overige aanbiedingen 5/5= Uitstekend t.a.v. de overige aanbiedingen (30%)