Beschrijving probleemstelling
Binnen het Regieteam Afvalwater zijn we op zoek naar een Storingsbehandelaar.
Omschrijving van de opdracht
De functie van de storingsbehandelaar is gericht op het verhelpen, veiligstellen, analyseren en beoordelen van storingen voor Afvalwater. Je komt in een team van 3 storingsbehandelaren. De werkzaamheden richten zich voornamelijk op het afhandelen van de meldingen.
Als storingsbehandelaar ga je op meldingen af die via de storingstafel storingstafel afvalwater binnen bezette tijd bij je worden uitgezet. Je stemt indien noodzakelijk af met de klanten en je bent daarbij het gezicht en aanspreekpunt van Waternet.
Je werkt met verschillende softwareprogramma’s en zorgt er samen met de andere storingsbehandelaren en de storingstafel afvalwater voor een efficiënte afhandeling.
Je dagelijkse werkzaamheden bestaan uit:
Gaat op verzoek van een tafelmedewerker naar de plaats van de storing.
Monitort visueel op de plek zelf de leidingnetten voor de sectoren Afvalwater.
Analyseert en beoordeelt de technische en inhoudelijke verstoringen “buiten” m.b.t. . Afvalwater.
Stelt waar nodig veilig en meldt de benodigde actie en bevindingen aan de storingstafel.
Stelt schaderapporten op.
Verstrekt rechtstreeks aanvullende informatie aan de operationele medewerkers die voor een (spoedeisende) melding zijn gealarmeerd;
Verricht EGV metingen.
Ondersteunt de storingstafel bij de aanname en verwerking van meldingen (volgens de geldende werkinstructies).
Beschrijving afdeling/team
Het Regieteam Afvalwater is een uitvoerend team binnen de afdeling Leidingwerken en is verantwoordelijk voor het onderhoud aan het rioolstelsel van de gemeente Amsterdam. Hieronder valt het onderhoudsprogramma, het oplossen van storingen en het uitvoeren van de verzoeken gericht op het beheer van het stelsel. Hierbij zorgen zij er ook voor dat deze werkzaamheden kwalitatief goed en binnen het gestelde budget worden behaald. Het team bestaat uit 37 mensen; één Teamleider, twee Procesleiders, meerdere Portefeuillehouders, opzichters en werkvoorbereiders. Er heerst een goede samenwerking in het team en iedereen weet snel met elkaar te schakelen. Het is een team in ontwikkeling waar je jouw stempel kan achterlaten.
Eisen
Onderstaande eisen zijn harde eisen. Wanneer niet aantoonbaar wordt de offerte terzijde gelegd. Competenties en opleidingsniveau zullen worden getoetst tijdens het match gesprek.
Maximaal uurtarief € 80,- all-in, excl. BTW
Interne inschaling: Schaal 7
Je hebt een MBO 3 werk- en denkniveau.
3 jaar werk ervaring met het verhelpen van storingen en het onderhouden van afvalwaterassets.
Rijbewijs B
Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift
Competenties
De kandidaat dient te beschikken over de volgende competenties:
verbinden: medewerkers motiveren, verbinden en de samenwerking stimuleren zowel binnen als buiten het team bemaling.
duidelijk communiceren: goed je eigen menig kunnen onderbouwen met heldere argumenten.
leiderschap: Taakgericht leiding geven, je kunt een team aansturen, overtuigen en klantgericht werken.
innovatief: Innovatief zijn, ideeën verbeteren en probleemoplossend werken?
Planmatig: organisatievermogen, zorgvuldig, planmatig en resultaatgericht kunnen werken.
Stressbestendig. je bent in staat om onder tijdsdruk te kunnen werken en je kunt goed schakelen. In geval van calamiteiten zelfstandig handelend op te treden als coördinator scenario
Analytisch; Breed analyseren en in staat om hoofd- en bijzaken te scheiden.
Deze competenties worden getoetst in een gesprek.
Gunningscriteria
Kennis van het rioleringsstelsel. (40p)
Aantoonbare ervaring met klantcontact. (30p)
0 tot 1 jaar
1 t/m 2 jaar
3 tot 5 jaar
5 + jaar
Afgeronde opleiding richting Weg- en Waterbouw (30p)
Aanvullende informatie
Plaats tewerkstelling: Spaklerweg 45, Amsterdam
Data matchgesprek: 6 mei 2025 – 9:00 uur – 13:00 uur
Gesprekken duren ongeveer 30 minuten op locatie Spaklerweg 45, Amsterdam
Waternet hanteert de WNT norm
Na de maximale inhuurperiode, zoals beschreven op pagina 1, dient er een minimale onderbreking van 6 maanden te zijn, voor er opnieuw werkzaamheden voor Waternet uitgevoerd mogen worden.
Offertes waar meer persoonsgegevens in staan dan alleen de voornaam en eerste letter achternaam worden terzijde gelegd.
Let op: Deze functie is niet geschikt voor een zzp’er of zzp via intermediair