Manitobaplein 1, 7671 GS Vriezenveen, Nederland
Begindatum:
13 feb 2025Einddatum:
13 aug 2025Uren per week:
12Publicatiedatum:
5 feb 2025Omschrijving van de opdracht
De inhoud van de opdracht voor de security officer is:
Een reactie opstellen t.b.v. het verbeterplan richting het ministerie van Sociale Zaken & Werkgelegenheid
Verrichten van werkzaamheden – en waar nodig evt. reparaties doorvoeren - op het vlak van de security officer zodat binnen afzienbare tijd de positie van Twenterand op de interventieladder terug wordt gebracht naar stap 1.
Verrichten van werkzaamheden in het kader van de security officer rol in Suwinet
Twenterand voorbereiden en daarmee nieuwe wetgevingsproof maken m.b.t. nieuwe regelgeving voor Suwinet
1 maand voor afloop van de opdracht dient er een stuk wordt opgeleverd met bevindingen en aanbevelingen, waarbij speciaal aandacht wordt gevraagd voor structurele borging van de rol in de vaste formatie
Eisen
Akkoord procedure en inhuurvoorwaarden (oa all-in tariefstelling wat betreft reiskosten woonwerk).
Bij eventuele gunning wordt er op verzoek van Opdrachtgever een VOG aangevraagd voor de kandidaat, (eventuele) kosten worden niet door Opdrachtgever vergoed.
In het bezit van een diploma HBO IT-Service Management
Minimaal 6 jaar ervaring als Information Security Oc
Kandidaat heeft ervaring met ISMS(PDCA) SIEM/SOC
Indien van toepassing: Het betreft tijdelijke invulling van een reguliere functie die normaliter door werknemers wordt ingevuld. De opdracht leent zich daarom niet voor invulling op zzp-basis. Eventueel geïnteresseerde zzp'ers kunnen zich op detachering- of uitzendbasis laten aanbieden door een bureau. Doorleenconstructies zijn nadrukkelijk niet toegestaan. Indien blijkt dat dit criterium niet naar waarheid door de leverancier is ingevuld, wordt de opdracht per direct beëindigd en komt alle mogelijke schade voor rekening en risico van leverancier.
Wensen
Minimaal 6 jaar ervaring als HBO IT-Service Management
Kandidaat heeft ervaring met Suniwet
De gesprekken vinden plaats op 11 februari tussen 09:00 - 12.00 zorg ervoor dat uw kandidaat beschikbaar is. De gesprekken zullen niet op een ander moment plaatsvinden.
De kandidaat beschikt over onderstaande competenties. Dit kan worden getoetst in een persoonlijk gesprek.
Proactief
Analytisch
Stressbestendig
Empathisch
Resultaatgericht
Leidinggevend/Samenwerken
Het vermogen om eectief te werken met verschillende belanghebbenden op verschillende niveaus